Loader
Akmenės cementas - darbuotojų saugos ir sveikatos politika
487
page-template-default,page,page-id-487,page-child,parent-pageid-412,bridge-core-2.0.5,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.3.120,qode-theme-ver-19.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive
 

Darbuotojų sauga ir sveikata

AB „Akmenės cementas” didelį dėmesį skiria darbuotojų saugai ir sveikatai. Bendrovėje yra įsteigta Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnyba, kuri atlieka savo darbo funkcijas vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymu bei kitais Darbuotojų saugos ir sveikatos teisės aktais, parengtais ir patvirtintais Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos nuostatais bei Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų specialistų pareiginiais nuostatais.
2008 m. balandžio 22 d. įdiegta Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema, sertifikuota Švedijos Nacionalinio Bandymų ir Tyrimų Instituto, atitinkanti OHSAS 18001:2007 reikalavimus.  Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema skirta užtikrinti bendrovės darbuotojų saugą ir sveikatą, mažinant nelaimingų atsitikimų darbe tikimybę ir darbuotojų sergamumą. Tuo, betarpiškai yra suinteresuoti visi bendrovės darbuotojai.
2019 m. Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema buvo persertifikuota ir 2020 m. vasario 17 d. buvo išduotas naujas sertifikatas, atitinkantis SS-ISO 45001:2018 keliamus reikalavimus. AB „Akmenės cementas” vadovybė siekdama sukurti saugią ir sveiką aplinką visoje bendrovėje vykdo rizikos vertinimą bei prevenciją, nuo susirgimų bei sužeidimų. Analizuoja gautus rezultatus, užsibrėžia tikslus bei uždavinius, sudaro programas darbuotojų saugai ir sveikatai bei darbo aplinkai gerinti. Diegia mažiausiai darbuotojų saugai ir sveikatai pavojingus darbo metodus bei technologijas. Nuolat kelia darbuotojų kvalifikaciją, gilina jų žinias darbuotojų saugos ir sveikatos srityje.