Loader
Akmenės cementas - socialinė partnerystė
493
page-template-default,page,page-id-493,page-child,parent-pageid-412,bridge-core-2.0.5,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.3.120,qode-theme-ver-19.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.7.2,vc_responsive
 

Socialinė partnerystė

Profesinė sąjunga

AB „Akmenės cementas” profesinė sąjunga įkurta 1991 metų kovo 8 dieną. 1992 metų gruodžio 4 dieną buvo pasirašyta bendrovės kolektyvinė sutartis, kuri periodiškai atnaujinama ir papildoma. Joje nustatytos darbuotojų teisės ir pareigos.
AB „Akmenės cementas” profesinė sąjunga yra savanoriška, savarankiška ir nepriklausoma organizacija, vienijanti kolektyvo darbuotojus ir atstovaujanti jų interesams derybose dėl darbo sąlygų, darbo užmokesčio, poilsio ir atostogų, darbo vietų mažinimo  ir kitais ekonominiais bei socialiniais klausimais. Savo gretose vienija per 160 narių.
Profesinė sąjunga savo veiklą grindžia Lietuvos Respublikos įstatymais, Darbo kodeksu,  Kolektyvine sutartimi ir organizacijos įstatais. Pagrindinis profesinės sąjungos tikslas – suderinti, pasirašyti ir kontroliuoti  bendrovės kolektyvinės sutarties vykdymą.
Profesinės sąjungos atstovai dalyvauja darbuotojų saugos ir sveikatos komiteto veikloje, siekiant sudaryti saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas.
Profesinė sąjunga plėtoja savo narių švietimą, organizuoja įvairius  sportinius ir kultūrinius renginius, darbuotojų ir jų šeimų narių vasaros poilsį, rūpinasi darbuotojų gydymu ir reabilitacija sanatorijose.

 

Kontaktai:

Pirmininkė
Tel. (8 4) 255 8337
Mob. 8 682 52 290
El. paštas: anzelika.rimolaitiene@cementas.lt