Loader
Akmenės cementas - socialinė atsakomybė
412
page-template-default,page,page-id-412,page-parent,bridge-core-2.0.5,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.3.120,qode-theme-ver-19.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive
 

Socialinė atsakomybė

INTEGRUOTOS VADYBOS SISTEMOS POLITIKA

Bendrovėje pripažįstamos bei taikomos SCHWENK grupėje priimtos vertybės – atsakomybė, sąžiningumas, pasitikėjimas ir abipusė parama.

VIZIJA – tvarūs sprendimai ateinančioms kartoms.

MISIJA – pasitelkę darbuotojus, pažangias technologijas bei bendradarbiaujant su partneriais, kurti produktus ir procesus be CO2.

Kuriant ir nuolat tobulinant saugią ir sveiką darbo aplinką, siekiant sumažinti gamybos poveikį aplinkai bei išlaikant aukštą produkto kokybę, AB ,,Akmenės cementas” vadovybė įsipareigoja:

1. Veiklą vykdyti laikantis galiojančių teisės aktų, standartų ir kitų gaminamo produkto kokybei, aplinkos apsaugai ir darbuotojų saugai ir sveikatai keliamų reikalavimų.
2. Mažinti galimą gamybos įtaką darbuotojų saugai ir sveikatai, sudaryti saugias ir darbuotojų sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas vykdant įrenginių modernizaciją, įdiegiant naujas technologijas ir mažiausiai pavojingus darbo metodus.
3. Garantuoti aukštą produkcijos kokybę, sistemingai analizuoti rinkos, klientų ir suinteresuotųjų šalių poreikius ir lūkesčius, kurti bei išlaikyti ilgalaikius ryšius su klientais
4. Veikloje ir gamybos procesuose taikyti modernias aplinkos taršos mažinimo ir prevencijos priemones, švaresnės gamybos technologijas.
5. Siekti aplinkos apsaugos tvarumo racionaliai naudojant ir taupant neatsinaujinančius gamtos išteklius, energetinius ir žmogiškuosius resursus.
6. Mažinti CO2 pėdsaką diegiant alternatyvaus kuro naudojimo, energijos taupymo ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų mažinimo projektus bei aplinką tausojančias priemones.
7. Vykdyti rizikos vertinimą ir taikyti valdymo priemones siekiant išvengti sužeidimų, susirgimų, avarinių situacijų bei atliekų susidarymo ir taršos prevencijai užtikrinti.
8. Nuolat kelti darbuotojų kvalifikaciją bei gilinti jų žinias.
9. Supažindinti bendrovės darbuotojus, klientus, rangovus ir visuomenę su integruotos vadybos sistemos politika.
10. Nuolat prižiūrėti ir tobulinti integruotą kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą, siekiant nuolatinio jos veiksmingumo, atitinkančio standartų ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 45001 reikalavimus, dalyvaujant darbuotojams ar jų atstovams ir su jais konsultuojantis.