Buveinė:
J.Dalinkevičiaus g. 2,

LT-85118 Naujoji Akmenė, Lietuva

Įmonės kodas: 153009143

PVM mokėtojo kodas: LT530091413

Į pradžią Rašyti laišką Svetainės medis Paieška Lt En Ru

Cementininkų žinios

2017 09 21
Cemento įmonei – 65-eri
Artūras ZAREMBA
AB „Akmenės cementas" generalinis direktorius


Kiekvienų metų rugsėjo 20-oji mūsų įmonei yra reikšminga data - tą dieną 1952 metais buvo paleista pirmoji technologinė linija. Šiemet ši data jubiliejinė 65-oji.

Per 65-erius metus įmonės istorijoje būta reikšmingų datų ir įvykių. Tai pirmųjų technologinių linijų statyba, antrosios cemento gamyklos paleidimas, 4500 t/d sauso būdo klinkerio gamybos linijos projekto įgyvendinimas.

Šiandien mes matome ir turime išaugusią, pasikeitusią įmonę. Praktiškai nebeliko senosios gamyklos, o ir naujuoju vadintas antrasis kompleksas jau keli metai yra nebeeksploatuojamas. Gamybos efektyvumo didinimas ir kokybės gerinimas - tai naujasis įmonės etapas. Įgyvendinus per 112 milijonus eurų kainavusį investicinį projektą buvo pastatyta nauja sauso būdo klinkerio gamybos linija ir lietuviškas cementas nuo 2014 metų rugpjūčio mėnesio gaminamas pagal naują sauso būdo technologiją.

Prabėgęs laikotarpis savo istorijos puslapiuose įrašė daug svarbių gamybinių pasiekimų. Gaila, bet metai išretino mūsų bendruomenės gretas. Tarp mūsų nebėra daugelio tų atmintinų metų veteranų ir jiems nusilenkiame. Mūsų viltis - įmonėje dirbanti trečia ir ketvirta cementininkų karta.

Valdybos ir administracijos vardu 65-mečio proga sveikinu bendrovės darbuotojus ir jų šeimas,veteranus ir nuoširdžiai dėkoju už įmonei paskirtus metus. Sveikatos ir klestėjimo.

 

 

UAB "Interneto svetainių dizainas"