Buveinė:
J.Dalinkevičiaus g. 2,

LT-85118 Naujoji Akmenė, Lietuva

Įmonės kodas: 153009143

PVM mokėtojo kodas: LT530091413

Į pradžią Rašyti laišką Svetainės medis Paieška Lt En Ru

Cementininkų žinios

2016 03 20
Naujas sezonas
Kaip informavo gamybos cecho viršininkas Romualdas Jagiela, šių metų kovo 2 dieną, 21 valandą uždegtas fakelas naujojoje sukamojoje krosnyje. Kol pasiekiamas jos technologinis rėžimas praeina nemažai laiko. Karščiui atsparių medžiagų džiovinimas užtrunka apie 12, o pats krosnies kaitinimas dar apie 24 valandas. Tik po to į krosnį paduodamas kuras - anglis - ir prasideda klinkerio degimo procesas.


Dieninės pamainos meistro Valentino Labeikio vyrai, degimo operatorius Arvydas Jucevičius, malimo operatoriai Darius Kiršys ir Giedrius Biliūnas bei anglies operatorius Heraldas Pipiras atliko „juodą" darbą, o krosnį užkūrė naktinės pamainos meistro Gvido Petraičio specialistai: degimo ir malimo operatoriams Rolandui Žymantui ir Vincui Klusiui, anglies operatoriui Sauliui Šimkui. Pasak R. Jagielos, technologinės linijos aptarnavimas yra komandinis darbas, labai svarbi visų cecho grandžių sąveika. Kada iš 125 metrų aukščio kamino pasirodo garas - džiugesys apima visus, vadinasi, teisingai ir atsakingai atliktas ir remontas, ir paruošiamieji krosnies paleidimo darbai.
Romualdas Jagiela pastebi, kad cemento atsargų užteko, nereikėjo iki dugno „išgrandyti" sandėliavimo talpų. Dabar cementas byra iš naujame sezone išdegto ir sumalto klinkerio.

UAB "Interneto svetainių dizainas"