Buveinė:
J.Dalinkevičiaus g. 2,

LT-85118 Naujoji Akmenė, Lietuva

Įmonės kodas: 153009143

PVM mokėtojo kodas: LT530091413

Į pradžią Rašyti laišką Svetainės medis Paieška Lt En Ru

Cementininkų žinios

2012 08 21
Lietuvos statybos neišbrenda iš 2011-ųjų lygmens
 

2012 metai prasidėjo nerimą keliančia situacija Europos Sąjungos valstybėse. Buvo prognozuojama, kad cemento rinka gali smarkiai sumažėti. Baimintasi Graikijoje prasidėjusios  krizės ekspansijos.

- Didelio smukimo Lietuvos rinkoje tikrai nėra, bet negalima konstatuoti ir augimo, - sako akcinės bendrovės „Akmenės cementas" vyresnysis pardavimų vadybininkas Lietuvai Richardas Sudaris. -Pernai metų pradžia tikrai teikė optimizmo, jau imta džiaugtis, kad ekonominis sunkmetis baigėsi, net prabilta apie galimą statybų sektoriaus augimą iki 5 procentų. Tačiau prasidėję naujos krizės simptomai Graikijoje, „Snoro" banko žlugimas netruko paskleisti niūrias prognozes.

Iš tiesų, pasak R. Sudario, pirmą šių metų pusmetį statybų sektoriuje kartojosi pernykščiai tempai Per pirmuosius 6 mėnesius Lietuvoje „Akmenės cementas" pardavė 210 tūkst. tonų savo produkcijos ir išsaugojo dominuojančias pozicijas savo rinkoje.

Reikia turėti galvoje, kad savo produkciją cementininkai tiekia ir savo pačių statybai - naujajai cemento gamybos technologinei linijai. O toliau apie pradedamas kokias nors naujas stambias statybas negirdėti. Vilčių teikia planuojama suskystintų dujų terminalo statyba Klaipėdoje, su tuo susiję uosto krantinių ilginimo ir modernizavimo, taip pat Visagino atominės elektrinės uždarymo darbai.

Cementininkai stengiasi atsižvelgti į klientų norus ir taikosi prie jų poreikių. Šiemet į rinką tiekiamas trijų tipų lietuviškas cementas, paklausus įprastinis klintinis cementas, į maišus po 35 kg pilstomas greit kietėjantis cementas („Standart +") bei grynas, be priedų cementas „Standart EXTRA", kurio prireikia ypač atsakingoms konstrukcijoms ar statiniams betonuoti. Daug lemia ir pats įmonės ženklas, garantuojantis ir patikimą cemento kokybę, ir pastovų tiekimą.

UAB "Interneto svetainių dizainas"