Buveinė:
J.Dalinkevičiaus g. 2,

LT-85118 Naujoji Akmenė, Lietuva

Įmonės kodas: 153009143

PVM mokėtojo kodas: LT530091413

Į pradžią Rašyti laišką Svetainės medis Paieška Lt En Ru

Cementininkų žinios

2012 06 12
Konferencija pakuoto cemento pardavėjams

Konferencija pakuoto cemento pardavėjams

2012 m. balandžio 20d. bendrovėje „Akmenės cementas" įvyko konferencija „Cemento rinkos apžvalga ir naujų cemento tipų pristatymas". Į ją pakviesti pakuotą cementą perkančių ir juo prekiaujančių firmų bei įmonių specialistai.
Kalbėdamas apie pasaulinės, Baltijos regiono ir Lietuvos cemento rinkos ypatumus bei tendencijas, AB „Akmenės cementas" generalinis direktorius A. Zaremba pasidžiaugė, kad daugiau kaip pusė Naujojoje Akmenėje pagaminamo cemento realizuojama Lietuvoje, kad Akmenės cementininkai Lietuvos rinkoje išlaiko dominuojančias pozicijas. Iš viso pasaulyje užpernai buvo pagamina apie 3,3 milijardo tonų cemento, daugiau kaip pusė šio kiekio pagaminta Kinijoje, kuri skrupulingai nepaiso atmosferos taršos draudimų. Sparčiai auga cemento gamyba Indijoje, pastaruoju metu - ir Afrikos šalyse. Visos trys Baltijos valstybės turi po vieną cemento gamyklą, jos irgi pirmiausia tenkina savo šalių poreikius o perteklinę produkciją eksportuoja.
Siekdama tenkinti augančius klientų poreikius, „Akmenės cemento" bendrovė pastaruoju metu į rinką patiekė trijų naujų tipų cementą, nemaža dalis jo pakuojama į 40 ir 25 kg talpos tarą, ketinama pakuoti ir dar mažesniais kiekiais - po 10 kg.
Pranešime „Pagrindiniai mitai apie cementą" gamybos direktorius E. Montvila ne tik apžvelgė cemento gamybos raidą, bet ir patarė bei prašė padėti pirkėjams pasirinkti būtent tą cemento tipą ar markę, kuri jam tinkamiausia. Kuris cemento tipas tinka šaltu metų laiku, kuris norint, kad gaminys greičiau sukietėtų ir būtų atsparus aplinkos poveikiui. Ką reikėtų žinoti apie įprastinių cementų žymėjimą, patarė bendrovės kokybės vadybininkė N. Vaupšienė. Pranešimą „Vidinės motyvacijos kodas" padarė pardavimo, lyderystės ir koučingo seminarų autorius ir lektorius D. Čibonis.
Svečiams buvo pasiūlyta apžiūrėti įmonę ir cementą gaminančius įrengimus, papasakota apie naujos technologinės linijos statybos eigą ir įmonės perspektyvas.

 

UAB "Interneto svetainių dizainas"