Buveinė:
J.Dalinkevičiaus g. 2,

LT-85118 Naujoji Akmenė, Lietuva

Įmonės kodas: 153009143

PVM mokėtojo kodas: LT530091413

Į pradžią Rašyti laišką Svetainės medis Paieška Lt En Ru

Cementininkų žinios

2011 03 15
Profsąjungos naujienos

Įmonės spartakiadoje

AB „Akmenės cementas" ir toliau lieka jaunatviška įmone. O kur jaunimas, ten ir sportas. Tradicija tapusios tarpcechinės spartakiados sutraukia visų stambesnių padalinių atstovus.
Bilijardo  turnyre rungėsi 8 šios sporto šakos mėgėjai. Nugalėtoju tapo Sergejus Mikulevičius, antras liko Andrius Klimas, trečias Vadimas Mikulevičius.
Šaškės. Šios sporto šakos mėgėjų gretose lyderiai neužleidžia pozicijų. Daugiausia taškų šį kartą surinko Juozas Diglys, antras liko Romualdas Deniušis, trečias - Adolfas Norvaišas.
Šachmatai. Spartakiados nugalėtoju tapo Romualdas Deniušis, aplenkęs Praną Mikalauskį ir trečioje vietoje likusį Juozą Diglį.
Stalo tenisas. Varžybos vyko dviem etapais, 4 stipriausi žaidėjai rungėsi finalo turnyre. Nugalėtoju pripažintas autotransporto cecho atstovas Vladimiras Golikovas, antras - to paties cecho atstovas Kęstutis Buta, trečias - Antanas Budžius iš elektros cecho.
Krepšinis. Šios sporto šakos turnyras tęsėsi ilgai ir sutraukė nemažai žiūrovų. Penkios komandos tarpusavyje susitiko po du kartus. Stipriausios titulą tik pagal tarpusavio rungtynių rezultatus laimėjo jungtinė saugos padalinio ir gamybos cecho komanda, aplenkusi antroje vietoje likusį remonto padalinio penketuką. Treti - kontoros sportininkai.
Tik pirmomis birželio dienomis baigėsi mažojo futbolo turnyras, kuriame rungėsi jungtinė gamybos cecho ir saugos padalinio, remonto padalinio, UAB „Medis ir betonas" bei jungtinė geležinkelio transporto cecho ir kontoros komandos. Nugalėtoja tapo remonto padalinio komanda, antri UAB „Medis ir betonas" sportininkai.

Pavasario kelionė

Bendrovės profesinių sąjungų komitetas yra įtvirtinęs tradiciją kiekvieną pavasarį surengti išvyką į kurią nors šalį. Kelionių mėgėjai jau yra svečiavęsi Vengrijoje, Kroatijoje, Italijoje. O šių metų gegužės mėnesį 32 žmonių grupė lėktuvu nuskrido į Ispaniją. Ekskursijos dalyviai susipažino su įspūdinguoju Barselonos miestu ir jo apylinkėmis, pailsėjo prie Viduržemio jūros.

Vasaros orientyrai

Artėjanti vasara bendrovės profsąjungos komitetui pažeria tradicinių rūpesčių dėl poilsio. Nors lėšų stoka galimybes riboja, bet profsąjungos nariams stengiamasi padėti. Ir šią vasarą cementininkams užsakyti du nameliai Latvijos pajūryje, Rucavos apylinkėse, bei pora kambarių Palangos centre.
Pasak profsąjungos komiteto pirmininkės A. Klimienės, dalį vasaros atostogų stovyklose galės praleisti 50 cementininkų vaikų. Dauguma renkasi stovyklą Balsiuose. Čia 10 parų pamainos kaina 490 Lt. Vaikams, kurių tėvai stovyklos paramos fondui skyrė 2 proc. savo sumokėto juridinių asmenų pajamų mokesčio, stovyklavimas kainuos tik 200 Lt. Pagal tradiciją bus pamaloninti ir keletas vaikų, augančių socialiai remtinose šeimose.

UAB "Interneto svetainių dizainas"