Buveinė:
J.Dalinkevičiaus g. 2,

LT-85118 Naujoji Akmenė, Lietuva

Įmonės kodas: 153009143

PVM mokėtojo kodas: LT530091413

Į pradžią Rašyti laišką Svetainės medis Paieška Lt En Ru

Cementininkų žinios

2010 05 24
Statyba prasidės vasarą?

Statyba prasidės vasarą?


- Akcininkų ir administracijos pozicija aiški: naujosios technologinės linijos statybą turime pradėti, ir kaip galima greičiau,-sako bendrovės „Akmenės cementas" generalinis direktorius A. Zaremba. Pasak įmonės vadovo, pasirengimo procesas prasidėjo dar pernai metų gale, kai buvo atnaujinti projektavimo darbai. Dabar jie baigti ir baigiamas generalinio statybos rangovo pasirinkimo procesas. Iš esmės jau nutarta, kad naująją technologinę liniją statys viena stipriausių šiuo metų Lietuvos statybos bendrovių - Panevėžio statybos trestas. Akylesni gyventojai jau atkreipė dėmesį, kad Naujojoje Akmenėje ieškoma išnuomoti gyvenamąsias patalpas būsimiesiems statybos darbuotojams. Dabar tariamasi dėl kitų sutarties sąlygų, sutarčių tekstai konkretinami ir detalizuojami. Generalinio direktoriaus A. Zarembos nuomone, galutinis susitarimas dėl statybos darbų bus pasiektas jau birželio pradžioje o statybos darbai galės prasidėti birželio gale arba liepos pradžioje.
Lygia greta tesiasi kontaktai, pasirenkant įmones, kurios irgi labai svarbios: kas gamins įrangą pagal projektuotojų pateiktus brėžinius bei montuos įrengimus ir kas atliks elektros instaliavimo darbus. Manoma, jog statybos darbai turėtų baigtis per 24 mėnesius. Tuomet ateis metas įrengimų derinimui ir bandymams. Kai naujoji technologinė linija bus parengta darbui, turėtų baigtis ir ekonominės krizės sukelta ūkio stagnacija. Statyba suteiks pagyvėjimo ir mūsų rajono ūkiui, nes bus įsisavinamos didelės investicijos.
Pasiteiravus, ar atsiras darbo vietiniams specialistams, generalinis direktorius paaiškino, kad „Akmenės cementas", kaip užsakovas, negali kištis į rangovo vidaus tvarką ir nurodinėti, kas kokius darbus turi atlikti. Be abejo, bus siūloma ir rekomenduojama pasitelkti mūsų krašte gyvenančius ir didelės patirties turinčius kvalifikuotus darbuotojus. Tikimasi surasti darbo ir su cemento bendrove susijusioms ir montavimo bei kitokių darbų patirties turinčioms įmonėms.

Taip projektuotojai įsivaizduoja būsimosios naujos technologinės linijos panoramą.

UAB "Interneto svetainių dizainas"