Buveinė:
J.Dalinkevičiaus g. 2,

LT-85118 Naujoji Akmenė, Lietuva

Įmonės kodas: 153009143

PVM mokėtojo kodas: LT530091413

Į pradžią Rašyti laišką Svetainės medis Paieška Lt En Ru

Darbuotojų sauga ir sveikata

DARBUOTOJŲ SAUGA IR SVEIKATA

AB „Akmenės cementas" didelį dėmesį skiria darbuotojų saugai ir sveikatai. Bendrovėje yra įsteigta Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnyba, kuri atlieka savo darbo funkcijas vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymu bei kitais Darbuotojų saugos ir sveikatos teisės aktais, parengtais ir patvirtintais Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos nuostatais bei Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų specialistų pareiginiais nuostatais.
2008 m. balandžio 22 d. įdiegta Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema, sertifikuota Švedijos Nacionalinio Bandymų ir Tyrimų Instituto, atitinkanti OHSAS 18001:2007 reikalavimus. Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema skirta užtikrinti bendrovės darbuotojų saugą ir sveikatą, mažinant nelaimingų atsitikimų darbe tikimybę ir darbuotojų sergamumą. Tuo, betarpiškai yra suinteresuoti visi bendrovės darbuotojai.
AB „Akmenės cementas" vadovybė siekdama sukurti saugią ir sveiką aplinką visoje bendrovėje vykdo rizikos vertinimą bei prevenciją, nuo susirgimų bei sužeidimų. Analizuoja gautus rezultatus, užsibrėžia tikslus bei uždavinius, sudaro programas darbuotojų saugai ir sveikatai bei darbo aplinkai gerinti. Diegia mažiausiai darbuotojų saugai ir sveikatai pavojingus darbo metodus bei technologijas. Nuolat kelia darbuotojų kvalifikaciją, gilina jų žinias darbuotojų saugos ir sveikatos srityje.

UAB "Interneto svetainių dizainas"